כתבות

לייק!/ אהבתיהגב לנושא זהפרסם נושא חדשפרסם סקר

> איתי לוי - שורדים אהבה אלבום חדש 2017 |סיקור|
~אלעד הסטלן~
פורסם ב: Jul 17 2017, 14:57 PM
צטט הודעה

תמונה ודרגה:
פרשן מוזיקה מזרחית
Group Icon

פרטי המשתמש:
קבוצה: פרשן מוזיקה מזרחית
משתמש מספר: 19,234

אלבום שלישי לאיתי לוי !!! סקירה על פי שמיעה ראשונה

1) שורדים אהבה - שיר בינוני למידי שלא ישרוד הרבה שנים. מה גם העיבוד מזכיר שיר אחד ! ציון: 6

2) מקסיקו - שיר פופי מיותר לחלוטין ציון: 6

3) חתונת השנה - דואט עם אייל גולן צריך לשמוע מספר בפעמים כדי להתמכר סה''כ שיר לא רע למרות שהבתים מזכירים במקצב את היא רק רוצה לרקוד 2
ציון:8

4) הפוך - שיר שיצא כסינגל , שיר חמוד עם כי הפזמון קצת הסתבך עם סוכר ומלח חבל כי הלחן פגזי ציון: 7

5) רציתי - חידוש ללהיטו של יהודה לוי גם חיים איפרגן חידש מה יש לומר ? לא אחלק ציון כי זה חידוש!

6) יחצן של המדינה - שיר דאנס של vivo האמת שלא ממריא לשום מקום !!! ציון: 5

7) ג'סטה - על ההתחלה זה כבר מזכיר את כוס של יין ולמה לי .... ומשם זה כבר לא מעניין ולמרות שזה שיר לסרט ציון: 6

7) היי את - שיר חזק שיצא כסינגל אבל הצליח יחסית! אומנם המילים אני לא רגוע הלב עוד פצוע מזכירים את הוזה אותך מולי אבל עדיין השיר חזק
ציון: 9

8) ידידים - שיר נוסף של אבי אוחיון באלבום הזה . ניסיון לאיזה שיר פסטיגלי עם עיבוד לא רע אבל הפזמון מה איתו ??? לא ממריא לשום מקום ציון: 6

9) תגידי לאן - שיר בסגנון שאנחנו אוהבים הנשמה , ההתחלה נשמעת כמו זה אני ....או השיר הזה מהרגע שבו כף ידך בי נגעה של אייל. אבל סה''כ לא רע שהעיבוד דיי מעותק מזה אני הפזמון נדוש תגידי לאן הולכת מכאן כבר שמענו את זה ..... בקיצור חמוד ציון: 7

10) פרח בשממה יצא כסינגל שיר בינוני למידי ציון: 5

11) אמא - שיר שיצר אופיר כהן שיר חזק אני אהבתי ציון: 10

12) מסדרונות ליבך - שיר בסגנון היווני שיצר אבי אוחיון הפזמון והעיבוד שם פשוט לא ממריאים לשום מקום . ציון: 7

13) טעיתי - שיר שיצא כסינגל השיר כבד מידי איטי מידי ולא ממריא. ציון: 6

14) אהבה מהתיכון - שיר חזק דיי דומה לסגנון של ילדות של פעם . השיר הכי חזק באלבום !! לא סתם הוא כמעט השיר הסוגר. ציון: 10

15) מסיבה בחיפה - הדואט המצליח עם אולטראס מה יש לומר עליו ? שיר ממכר!!!לדעתי יכול להיות בעוכריו של איתי לוי השיר הזה!

סיכום אלבום: איתי לוי לאן ? האם יש מקום ל16 רצועות ? לא !!! האם האלבום ברמה של הקודם ? גם לא !
איתי לוי דיי דורך במקום וחבל זה שאני איחלתי לו הצלחה גדולה כרגע תקוע במקום !!

3 שירים חזקים מאוד באלבום : מסיבה בחיפה - אמא - אהבה מהתיכון

אני לא נוהג לעשות את זה אבל הפעם נתתי הרבה ציון 6 לחלק מהשירים וככה גם יהיה ציון האלבום סורי. לא לזה ציפינו מיורש העצר של המלך אייל

ציון אלבום: 6

PMשולח הדוא"ל
doctorsharon
פורסם ב: Sep 19 2017, 16:17 PM
צטט הודעה

תמונה ודרגה:
חדש מהניילון

פרטי המשתמש:
קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 48,755

תודה על הפרסום

--------------------
user posted image
רשימה של סטטוסים לפייסבוקסטטוסים לפייסבוק

PMשולח הדוא"לדף הבית של המשתמש
aviad500
פורסם ב: Nov 21 2017, 23:29 PM
צטט הודעה

תמונה ודרגה:
חדש מהניילון

פרטי המשתמש:
קבוצה: רשומים
משתמש מספר: 48,767

תודה

PMשולח הדוא"ל
1 משתמשים צופים באשכול זה (1 אורחים ו 0 משתמשים אנונימיים)
0 משתמשים:

אפשרויות נושא לייק!/ אהבתיהגב לנושא זהפרסם נושא חדשפרסם סקר

[ זמן ביצוע: 0.0271 ]   [ 20 שאילתות בשימוש ]   [ מופעלת דחיסת GZIP ]

www.Tribona.co.il